Beata Wegner

Człowiek miewa w życiu takie momenty, kiedy potrzebuje uporządkowania w sobie chaosu. Trudno powiedzieć dlaczego nie potrafimy sobie z tym poradzić sami. Mnie przyszła z pomocą Marta. Potrzebowałam uporządkowania emocji, uczuć. Najciekawsze w tym procesie jest to że sami dochodzimy do jedynie słusznych wniosków. Przewodnik tylko czuwa, abyśmy nie zboczyli z drogi. Dzięki spotkaniu z Martą, dzięki jej dłoni która mnie prowadziła, odkryłam że potrafię kochać najpiękniej na świecie. Marta - przewodnik po meandrach moich emocji pochylała się nade mną z ogromną miłością i anielską cierpliwością, kiedy błądziłam we mgle, nie mogąc odnaleźć drogi. Ważne było, abym to ja sama ją odkryła. Dla siebie. Dziś wiem, że był to dla mnie moment przełomowy. Potrafię sama zanurzyć się w ciszy i odnaleźć kierunek. Marta nie potrzebuje żadnej rekomendacji. Jest po prostu najlepsza!

Beata Wegner

Muzyk, leśnik, instruktor harcerski

Anna Konikowska

Miałam przyjemnosć pracować z Martą Filipiak w maju i czerwcu 2017 w trakcie sześciu sesji na skype. Każde spotkanie było dla mnie niesamowitą podróżą w głąb siebie. Marta zaproponowała mi kilka bardzo efektywnych narzędzi do analizy swoich emocji, przeżyć, a także do czerpania z własnych zasobów. Mimo, że coaching już się skończył, nadal ich używam. Bardzo podobało mi się, że Marta słuchała uchem absolutnie neutralnym, co w znacznej mierze pomogło mi usłyszeć swój własny głos. Jestem jej też bardzo wdzięczna za sesję na łonie natury, która była wspaniałym, ale przede wszystkim bardzo efektywnym spotkaniem. Sesje z Martą pomogły mi przełamać moje wewnętrzne obawy i podjąć ważną decyzję w zgodzie z samą sobą.

Anna Konikowska

Trener jezyka angielskiego, www

Marta Kasprzyk

Marta jest moim pierwszym coachem. Zdecydowanie postawiła wysoko poprzeczkę a nasza wspólna praca przyniosła wiele pozytywnych efektów. Niesamowitą zaletą Marty jest jej osobowość – to kobieta w pełni profesjonalna i pewna siebie, o niezwykle ciepłym i przyciągającym usposobieniu, co zdaje egzamin idealnie – klient czuje się komfortowo jednocześnie wychodząc poza swoje strefy komfortu i odkrywając nowe poziomy siebie. Byłam pod wrażeniem wachlarza metod, którymi posługiwała się Marta i elastyczności – nie miałam pojęcia, że praca nad sobą (oprócz tego, że wymagała ode mnie realnego wysiłku) może być zajęciem tak inspirującym i ciekawym (zamiast „żmudnym” i „ciężkim” jak dotąd byłam przekonana). Dzięki Marcie, do porządku w moim otoczeniu (jestem zauroczoną tabelkami panią mgr inż.) dołączył porządek w mojej głowie. Pomogła mi wrócic na drogę, która na pewno prowadzi w dobre miejsce ☺

Marta Kasprzyk

mgr inż Biochemik, Doktorantka, Krawcowa i bloggerka, www

Magda P.

Proces coachingowy w moim przypadku składał się z sześciu sesji. Był to dla mnie bardzo owocny czas - uświadomiłam sobie podczas tych spotkań wiele rzeczy, z których wcześniej nie zdawałam sobie sprawy. Wpłynęło to na głębsze poznanie moich celów, dążeń oraz lepsze wykorzystanie własnych zalet. Był to proces bardzo dynamiczny - aż trzy razy zmieniałam swój cel coachingowy, ponieważ nie spodziewałam się, że tak szybko osiągnę zamierzony rezultat. Jako coach Marta wykazała się wielką empatią, spokojem i ujęła mnie jej pozytywna energia podczas każdego spotkania. Jako osoba wierząca bałam się, że moje wartości mogą być przez nią oceniane; dzięki temu, że jest osobą tolerancyjną i otwartą, nie było nawet momentu, w którym poczułabym się niekomfortowo w jej obecności. Bardzo podobał mi się sposób, w jakim przeprowadzałyśmy sesje - były nieraz na świeżym powietrzu, czy poprzez Skype, co świadczy o ogromnej elastyczności i skuteczności Marty jako coacha.

Magda P.

Analityk danych

Ela Kaczmarczyk

Odbyłam proces coachingowy z Martą. Każda sesja dawała mi zupełnie nowe spojrzenie na tematy, nad którymi pracowałam. Podczas naszych spotkań czułam się doskonale rozumiana, a ćwiczenia które proponowała Marta trafiały w sedno moich potrzeb i były bardzo profesjonalnie przeprowadzone. Ten okres pracy nad sobą uważam za bardzo istotny i wartościowy krok w moim życiu. Muszę przyznać, że dokonałam wiele zmian w tym procesie i odczuwam ich realny wpływ na to w jakim miejscu jestem teraz. Pewna ważna, ale zaniedbana sprawa ruszyła się do przodu, a do tego zyskałam więcej samoświadomości i zaczęłam działać bardziej spójnie ze swoimi wartościami. Marta ma w sobie bardzo dużo empatii. Dała mi dużo wsparcia oraz przestrzeni do rozwoju w pokonywaniu różnych wyzwań. Pozwoliła mi czasami oddać się marzeniom i pobujać kreatywnie w obłokach, ale też umiała mnie sprowadzić na ziemię, kiedy to było potrzebne. Chciałabym podziękować Marcie za jej profesjonalizm oraz duże zaangażowanie w pracę oraz polecić jako bardzo dobrego coacha.

Ela Kaczmarczyk

Podrożnik, poszukiwacz, odkrywca

Maciek Grunt

Martę znam od kilku lat. Miałem niewątpliwą przyjemność współpracować z nią w kilku harcerskich przedsięwzięciach o zasięgu ogólnopolskim, a jedno z nich nawet współtworzyć. Współpraca z Martą należy do tych z kategorii przyjemnych i dających dużą satysfakcję nie tylko z realizacji celu, ale także z przeżywania samego procesu szkoleniowego. Mówi się, że „deep is the new core” a Marta jest absolutną mistrzynią pogłębionej analizy potrzeb i zachowań uczestników. To niesamowite jak sprawnie wychwytuje niuanse i potrafi kierować pracą tak, aby umożliwić wybrzmienie ważnych spraw.

Maciek Grunt

Harcerz, podróżnik, motocyklista, project manager, analityk biznesowy.

Close Menu