Nazywam się Marta Filipiak, jestem psychologiem, trenerem i coachem.

Jest we mnie nieustająca pasja do bycia z ludźmi. Spotykając innych, uczyłam się otaczającego mnie świata, a przede wszystkim siebie samej. Wierzę, że dzięki dobremu kontaktowi ze sobą, nasze życie staje się spokojniejsze, bogatsze i po prostu szczęśliwsze.

W swojej pracy towarzyszę moim Klientom w świadomych spotkaniach ze sobą; poszukiwaniu swojej siły w obliczu różnych trudności czy dylematów, budowaniu satysfakcjonujących relacji z partnerami, dziećmi, pracownikami oraz realizowaniu marzeń i zwiększaniu radości życia. Zarówno w pracy indywidualnej, jak i grupowej, zapraszam do bycia w zgodzie ze swoją naturą. A także do doświadczania natury, która nas otacza.

Moja droga
Moja dotychczasowa droga obfitowała w różnorodne doświadczenia zawodowe i życiowe. Już jako nastolatka, będąc wychowawcą i liderem w harcerstwie, odkryłam swoją ogromną pasję do pracy z ludźmi i zaczęłam rozwijać się jako trener, a dziś szkolę instruktorów najwyższego szczebla dla całej organizacji. Tę pasję i umiejętności przeniosłam także poza harcerstwo i tak od ponad 17 lat pracuję wspierając rozwój innych.

Z wykształcenia jestem psychologiem i w tej dziedzinie aktualnie realizuję studia doktoranckie na Uniwersytecie SWPS, koncentrując się na rozwoju i dobrostanie człowieka. Ukończyłam zarządzanie personelem w National College of Ireland, studia trenerskie w szkole METRUM oraz coachingowe w Instytucie Kognitywistyki prowadzone przez Macieja Bennewicza. Oprócz tego skończyłam ponad 150 dni szkoleń z zakresu kompetencji przywódczych, komunikacyjnych, trenerskich i coachingowych. Regularnie pracuję jako wykładowca akademicki i coach, uczestniczę w superwizjach oraz własnym coachingu.

Od kilkunastu lat pracuję w biznesie, w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi – pracowałam m.in. w Irlandii jako rekruter dla banków, kierowałam oddziałem firmy rekrutacyjno-doradczej, pełniłam rolę HR biznes partnera i HR managera w międzynarodowych korporacjach. Wcześniej pracowałam pakując przesyłki, tworząc bazy danych i sprzedając różnorodne usługi. Zebrałam ogrom cennej wiedzy i ważnych doświadczeń w małym i dużym biznesie, i zawsze osią tych doświadczeń byli napotkani na mojej drodze ludzie. Współpracowałam z setkami managerów i liderów oraz tysiącami pracowników, dbając o efektywność i rozwój ludzi, a przez to – biznesu.

Jako trener specjalizuję się w warsztatach rozwoju osobistego i szkoleniach podnoszących kompetencje interpersonalne i w obszarze budowania relacji. W biznesie koncentruję się zwłaszcza na procesach zarządczych (np. rekrutacja, motywowanie, zarządzanie poprzez cele), zarządzaniu zmianą i kompetencjach przywódczych.

Moja misja
Nauczyłam się, że spójność i otwartość są kluczem do dobrego kontaktu z ludźmi i sobą samą. Dziś zarówno w sobie, jak i towarzysząc klientom, stawiam na harmonię i bycie w zgodzie z naturą – własną, jak i tą, która nas otacza. Natura jest dla mnie wielkim nauczycielem.

Jestem w szczęśliwym związku małżeńskim, spełniam się jako mama wspaniałego synka, mieszkam na wsi. Uwielbiam być w lesie, co jakiś czas wzywają mnie także góry, odczuwam wiele radości dzięki muzyce, tańcowi, czytaniu i jedzeniu 😊 Inspiruje mnie ceremonia picia herbaty, którą porównuję do poszukiwania piękna i sensu w najmniejszych nawet rzeczach.

Dlaczego warto?

Close Menu